Service_Technician_Action
Vill du också ha bästa service?

Eftermarknad

Vi tillgodoser dina behov av service och underhåll, reservdelar, utbildning och annat du kan behöva för effektiva materialflöden. 

Camilla Zielinski (1)

Camilla Zielinski

Eftermarknadschef camilla.zielinski@jungheinrich.se

Telefon

0705 - 89 91 63

Christian Olsson (1)

Christian Olsson

Regional Servicechef Syd christian.olsson@jungheinrich.se

Telefon

0705 - 89 93 56

Hakan Jonsson salj

Håkan Jönsson

Regional Servicechef Öst hakan.jonsson@jungheinrich.se

Telefon

0705 - 89 92 88

Alexander Gleisner (1)

Alexander Gleisner

Regional Servicechef Norr alexander.gleisner@jungheinrich.se

Telefon

0705 - 90 01 95

David Haglund

David Haglund

Regional Servicechef Region Mitt david.haglund@jungheinrich.se

Telefon

0705 - 89 92 91

Håkan Karlsson

Håkan Karlsson

Regional Servicechef Väst hakan.karlsson@jungheinrich.se

Telefon

0702 - 25 91 53

Har du några frågor?